آموزش فن بیان و سخنرانی بندر عباس - دوره رایگان آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس - علی پیشدار

آموزش فن بیان و سخنرانی بندرعباس - دوره رایگان آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس - علی پیشدار

جادوی سخنرانی - مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان - مرکز تخصصی آموزش سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی

جادوی سخنرانی – مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان – مرکز تخصصی آموزش سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی


دوره رایگان آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس

جلسه دوم: جادوی سخنرانی – سخنرانی و فن بیان چگونه بر زندگی شما تأثیرگذار هستند؟ – گام های یادگیری مهارت های ارتباطی

جادوی سخنرانی –

چرا سخنرانی را تحت عنوان جادوی سخنرانی می نامند؟ دیل کارنگی در کتاب آئین سخنرنی خود می گوید: هیچ چیز به مانند سخنرانی نمی تواند افراد را مشهور و معتبر نماید. زمانی که به افراد تأثیرگذار و برنده نگاه می کنیم اغلب آن ها افرادی هستند که دارای مهارت سخنرانی مؤثر هستند. اکثر سخنرانان از اعتماد قابل توجه جامعه برخوردار هستند. به همین دلیل است که دیل کارنگی سخنرانی را جادوی سخنرانی می نامند. بیشتر از این ها را در فیلم زیر مشاهده نمایید.

سخنرانی و فن بیان باعث می شود سقف اعتمادبه نفس افراد به شدت افزایش یابد. افرادی که توانایی صحبت کردن در مقابل جمع را بدست می آورند می توانند اعتمادبه نفس خود را افزایش دهند و مشکلات زندگی خود را مدیریت نمایند.

فن بیان مناسب ارتباطات افراد را قوی تر می کند و ارتباطات مخدوش را ترمیم می نماید. فن بیان و سخنرانی با همدیگر هم پوشانی دارند. شخصی که از بیان مناسبی برخوردار است می تواند سخنران مفید و مؤثرتری باشد. در مقابل شخصی که توانایی صحبت کردن درمقابل جمع را دارد از توانایی فن بیان مناسب نیز برخوردار است. بیشتر از این ها را در فیلم زیر مشاهده نمایید.

گام های یادگیری: هر زمان شخصی را می بینید که در یک رشته یا حرفه ی خاص از افراد برتر آن حوزه هستند و دارای مهارت کافی در آن زمینه می باشند از چهار مرحله یا گام یادگیری عبور کرده اند. مثلاً یک سخنران، یک ورزشکار یا یک موسیقیدان را که در درجه بالایی از مهارت قرار دارد این چهار گام یادگیری را فرا گرفته اند. جهت دریافت این چهار گام و توضیحات بیشتر فیلم زیر را مشاهده نمایید.

Button

اشتراک این صفحه

1 Comment

  1. فاطمه كريمي گفت:

    سلام و روزتون بخیر
    متاسفانه فایل های صوتی آموزش سخنرانی دانلود نمی شوند. لطفا راهنمایی کنید. آیا امکان دارد ۷ جلسه آموزشی در قالب ۷ درس و ویدئو را یکجا بفرستید. آیا امکان ارسال فایل های صوتی از تلگرام یا واتست آپ وجود دارد؟

    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.