فن بیان و سخنرانی بندرعباس - نظرات شرکت کنندگان در دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس

فن بیان و سخنرانی بندرعباس - نظرات شرکت کنندگان در دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و اعتمادبه نفس

تجربه تعدادی از شرکت کنندگان در دوره ۲۴جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و موفقیت بندرعباس

با یاری خداوند متعال بیست و چهارمین دوره جامع آموزش سخنرانی، فن بیان و موفقیت بندرعباس در مجموعه آموزشی گنج نهان ایرانیان مستقر در مجتمع گفتگوی تمدن ها(بصیرت)- بندرعباس سالن مرکز رشد دانشگاه هرمزگان به پایان رسید.

در این دوره پر بار نیز به مانند سایر دوره های گذشته؛ با شرکت کنندگانی همراه بودیم که هر کدام از ایشان جایگاه ویژه ای در جامعه دارند. افرادی که با حضور خودشان در این دوره نشان دادند که به اهمیت آموزش پی برده و در راستای توسعه و برند شخصی خود گام برداشته اند.

این دوستان به مراتب این موضوع را سرلوح کار خود قرار داده اند که آموزش راه میانبری در جهت رسیدن به اهداف می باشد. علی الخصوص آموزش های مهارت های ارتباطی، سخنرانی و فن بیان که از جمله مهارت هایی هستند که به شدت در مراودات اجتماعی و ارتباطات مورد استفاده قرار می گیرد.

همانطور که می دانید ارتباطات کلید طلایی موفقیت در جامعه امروزی است. توانایی ایجاد ارتباط برقرار کردن با دیگران به وسیله کسب این مهارت ها امکان پذیر خواهد بود. دوستانی که در این دوره شرکت کردند نتایج فوق العاده ای را از این دوره دریافت نمودند، بطوریکه هر کدام از آن ها با بیان این موضوع، تجربه منحصر به فرد خود را در اختیار سایرین قرار دادند.

در زیر تجربه چند نفر از این شرکت کنندگان در بیست و چهارمین دوره را مشاهده می فرمایید.

تجربه عالی جناب آقای سجاد جراره نماینده شرکت آلمانی در بندرعباس 

تجربه زیبای جناب آقای شهبازی گرامی مدرس بازاریابی و فروش و مدرس زبان انگلیسی 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره های جدید آموزش سخنرانی، فن بیان و موفقیت بندرعباس لطفاً روی اینجا کلیک نمایید یا با شماره های مستقیم ۰۹۳۷۹۰۳۱۵۹۷ و ۰۷۶۳۳۷۳۴۶۲۶ تماس حاصل فرمایید.

اشتراک این صفحه

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.